English          InstagramViberTelegram  
    

+38 044 223 95 34 techno@alten-ua.com

ПРО КОМПАНІЮ НАПРАВЛЕННЯ   ДІЯЛЬНОСТІ ПРОДУКЦІЯ ОБ'ЄКТИ КОНТАКТИ

          


зворотній зв'язок
INNOVATIVE SOLUTIONS
 

Автоматичні дверні системи GEZE

Автоматичні дверні системи GEZE відкривають необмежені можливості оформлення вхідних груп. Мільйони людей щодня насолоджуються само собою зрозумілим комфортом. Найсучасніші, інноваційні приводи, в яких на першому місці стоять висока ефективність, безпека, комфорт і дизайн, роблять автоматичні дверні системи GEZE фокусним елементом будь-якої вхідної групи, що привертає до себе увагу.

Автоматичні розпашні двері характеризуються простим монтажем, можливий також додатковий монтаж.

Автоматичні системи розсувних дверей GEZE відповідають духу часу, економлять простір і вирізняються елегантністю.

Автоматичні карусельні двері використовують у вхідних групах великих представницьких об'єктів. Вони поєднують у собі архітектурну красу з найвищим рівнем функціональності. Екстравагантною приманкою для очей є спеціальні, кутові та напівкруглі розсувні двері GEZE.

Елементи управління контролюють поведінку автоматичних систем і забезпечують їх безпечне функціонування. Виробник автоматики GEZE пропонує комплексні рішення, що відповідають індивідуальним вимогам.

exhibition

Электрична вентиляція, а також автоматичні пристрої для відводу диму та тепла (RWA) компанії GEZE

GEZE пропонує рішення для найрізноманітніших сфер застосування, пов'язаних з автоматичним відкриванням і закриванням вікон. Широкий асортимент пропонованої продукції - від великого вибору приводних систем щоденної припливно-витяжної вентиляції та до комплексних рішень подачі і видалення повітря для надійного і швидкого природного відведення диму. (NRA).

Портфоліо GEZE в частині систем електричної вентиляції та відведення диму і тепла (RWA) включає ланцюгові електроприводи, які використовуються для безпосереднього відкривання вікон, прості в монтажі та в обслуговуванні, а також високопродуктивні електричні штокові приводи, які можна використовувати як для безпосереднього відкривання вікон, так і в комбінації з системами відкривання та замикання вікон. У комбінації з електричними лінійними приводами можна здійснювати електричне керування фрамужними відкривачами плоскої форми компанії GEZE.

Керування системою відведення диму і тепла (RWA) здійснюється через центральний блок керування аварійного електроживлення системи для відведення диму і тепла. Фірма GEZE пропонує, крім того, системні рішення для припливної вентиляції.

GEZE Спецконструкції

Спокуса для ваших відвідувачів - індивідуальні інноваційні дверні конструкції, які справляють сильне враження

Характер будівлі проявляється вже в оформленні її вхідної групи. Для індивідуальних рішень у компанії-виробника GEZE є свій спеціалізований підрозділ – GEZE Sonderkonstruktionen GmbH.

Карусельні та розсувні двері з тонкою рамою, із суцільного скла і з незвичайним дизайном додадуть вхідній групі вашої будівлі абсолютно особливу нотку. Разом з вами ми реалізуємо унікальні та досконалі в архітектурному плані варіанти входу. При цьому ваші побажання і уявлення завжди стоять на першому місці.

Ми пропонуємо вам різноманітні системні рішення:

 • Напівкруглі та круглі розсувні двері – виконання приводу з монтажною висотою всього 7 см!
 • Карусельні двері – в центрі уваги!
 • Кутові розсувні двері – можливий будь-який кут від 90 до 270°!

Галузі застосування спеціальних карусельних і розсувних дверей

Вхідні групи в представницькі будівлі по всьому світу обладнані рішеннями від GEZE Sonderkonstruktionen. Застосування в різних галузях відображає багаторічний досвід Компанії.

 • Готелі, ресторани та музеї
 • Торгові центри та банки
 • Офісні приміщення та громадські будівлі
 • Аеропорти та вокзали
 • Лікарні та реабілітаційні центри

Ваші переваги - найважливіше для нас

 • Індивідуальність: виготовлені на замовлення карусельні та розсувні двері.
 • Компетентні консультації: співробітники Компанії враховують закони і норми вже під час проектування.
 • Рівень якості: матеріали, найсучасніші технології та постійна модернізація наших продуктів гарантують найвищу якість.
 • Комфорт: ми реалізуємо зручний і безпечний доступ до будівлі.
 • Мікроклімат: карусельні двері й тамбури відокремлюють внутрішній клімат від зовнішнього. Протяги та шум залишаються зовні.

Ви хотіли б, щоб ваші відвідувачі звертали увагу на незвичайне рішення вхідних груп?
Ми з радістю проведемо необхідні консультації та разом із вами розробимо оптимальне рішення.

 

 

Протипожежні та димозахисні двері TORMAX

Захист від поширення вогню та диму

Протипожежні двері призначені для захисту прорізів протипожежних стін і вогнестійких відсіків від проникнення вогню. Автоматичні протипожежні двері TORMAX у звичайних умовах експлуатації забезпечують високий рівень комфорту, а в надзвичайних ситуаціях - додатковий захист (з погляду безпеки) через стійкий опір вогню та диму.

Протипожежні двері повинні бути завжди самозакривними і не повинні утримуватися у відчиненому положенні шляхом їхньої фіксації за допомогою клинів або інших пристосувань. Сигнал на зачинення дверей може надходити від натискання на кнопку або від пожежної сигналізації, або від системи управління будівлею.

При цьому люди, які рятуються від пожежі, завжди повинні мати можливість відчинити двері вручну; після чого привід знову надійно зачиняє двері.

Протипожежні норми все ще регулюються законодавством кожної, окремо взятої, країни. Тому, ми рекомендуємо Вам звернутися до місцевого партнера TORMAX - для отримання інформації про відповідні рішення для Ваших цілей і у Вашій країні.

Евакуаційні (антипанікові) двері TORMAX

Безпечні аварійні виходи

Під час евакуації люди повинні завжди швидко і без перешкод покинути будівлю або перейти в безпечну зону. У таких надзвичайних ситуаціях автоматичні двері покликані взяти на себе найважливіші функції. Маючи на увазі зручність автоматичних дверей під час експлуатації в нормальних умовах, у разі виникнення надзвичайної ситуації, протипожежні двері повинні забезпечити можливість евакуації за лічені секунди. З цієї причини двері, розташовані на шляхах евакуації, як правило, не повинні бути зачиненими під час нормальної експлуатації будівлі, та/або має бути забезпечено можливість їхнього відкривання вручну.

TORMAX пропонує як механічні, так і електричні рішення для запасних та евакуаційних виходів.

 • Механічний варіант: функція "Антипаніка": дверні стулки можна відчинити вручну і зсунути до країв отвору
 • Електричний варіант: дві незалежні системи контролю, що дублюють одна одну, для аварійного відкривання

 

 

Ворота Hormann, автоматика для відкатних воріт FAAC, автоматичні приводи для воріт NICE.

Компанії "Hormann", "FAAC", "NICE", "CAME", "Ryterna", "BFT" - це надійні партнери у галузі виробництва автоматичних приводів для воріт, які надають нам широкий вибір різного обладнання. Пристрої цих компаній вже давно популярні на сучасних ринках.

© ТОВ "АЛЬТЕН-ТЕХНО" 2014-2023